Bizimle iletişime geçin

Snapchat’in yeni özelliği Lens Explorer

İnternet

Snapchat’in yeni özelliği Lens Explorer

Snapchat’in yeni özelliği Lens Explorer karşımızda… En çok kullanılan sosyal medya uygulamalar arasında olan Snapchat, insanlar tarafınca yapılan lenslere bakmanın kısa bir yolunu duyurdu…

Snapchat’in yeni özelliği Lens Explorer görücüye çıktı! Geçen sene insanların kendi lenslerini yapmalarını sağlayan Snapchat, uygulama içindeki bütün bu lenslere bakabilmeyi basitleştirecek yeni bir özellik geliştirdi. Diğer kişilerin yaptıkları lenslerden oluşturulmuş bir kategori özelliği gören Lens Explorer, tarafınızca  bir tane lensin seçilip kullanılmasını sağlıyor.

Uygulamanın kamera bölümünden rahatça bakabileceğiniz Lens Explorer ile beraber yapıldığı zamana göre sıralaya konulmuş 100 bin adetten fazla lense bakılabilir ve o lenslerle atılmış olan hikayeleri izleyebilirsiniz. Lenslerden bir tanesini beğenmeniz durumunda ise yukarı çekerek kendinize uyarlayabilirsiniz. Şu anlık sadece İOS için erişime açılmış olan bu yeni özelliğin Android’e hangi tarihte geleceğine dair bir bilgi yok.

Sizin veya başkası tarafınca kullanılmasını sağlamak amacıyla özel bir lens yapmak istiyor iseniz Snap tarafınca yapılmış ve geçen sene tanıtımı yapılan Lens Studio uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Snapchat’in yeni özelliği Lens Explorer
5 (100%) 1 oy
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet