Bizimle iletişime geçin

Steam’de toplam 2400 TL’ye satılan 73 oyuna, 13 TL ödeyip sahip olun!

Oyun

Steam’de toplam 2400 TL’ye satılan 73 oyuna, 13 TL ödeyip sahip olun!

Steam’de toplam 2400 TL’ye satılan 73 oyuna çok cüzi bir miktar karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Bilinen adıyla Bundle Stars, Steam indirimleri üzerine çok konuşulacak bir duyuru yaptı. 3 oyun paketini 3 dolar karşılığında satışa çıkaran Fanatical, büyük ilgi gördü.

Steam’de toplam 2400 TL’ye satılan 73 oyuna bu kadar az para ödeyip sahip olabileceğinizi düşünmüş müydünüz? Daha öncedende buna benzeyen fırsatlar görmüştük ama bütün oyunları kullanıcılara Steam anahtarı olarak sunan ve kütüphanenize ekleyebileceğiniz şekilde veren bir fırsat olmamıştı desek yalan olmaz. Bu yönden bakıldığında Fanatical şirketi bir ilki kullanıcılarına sundu.

Kullanıcılara sunulan ilk paketin ismi: Dollar Viva Bundle. Bu pakette toplam da 24 oyun var. Toplam piyasası 326 dolar olan bu pakete sadece 1 dolar ödeyerek kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Oyunlara bakmak ve paketin linkine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Kullanıcılara sunulan diğer paketin adı Dollar Mega Bundle. Bu defa 28 farklı oyundan oluşan bir paketin karşımıza çıktığını görüyoruz ve toplam fiyatı ise 96 dolar olarak piyasada yer alıyor. Bu söylediğimiz pakete de sadece 1 dolar karşılığında sahip oluyoruz. Pakete erişmek için buraya tıklayınız.

Karşımıza çıkan son paketin adı ise Dollar Loot Bundle. Bu söylediğimiz pakette ise toplam 21 Steam oyunu ve 4 farklı DLC mevcut görünüyor. Tıpkı diğerlerini söylediğimiz gibi bu oyun paketinin toplam fiyatı 91 dolar görülüyor ve bu oyunların olduğu paketin fiyatı da 1 dolara indirildi. İsterseniz bu paketin bulunduğu siteye buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Steam kütüphanenizdeki oyunlar çok olmasını istiyor ve buna önem vererek ilgileniyorsanız bundan daha iyi fırsat gelmeyeceği, bu fırsatın kaçmayacağı kesin! Oyun severlerin bu fırsatı kaçırmamasını şiddetle öneriyoruz. 🙂

Steam’de toplam 2400 TL’ye satılan 73 oyuna, 13 TL ödeyip sahip olun!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun