Bizimle iletişime geçin

Tanıtımına günler kala iOS 12 dizaynı ortaya çıktı!

Yazılım

Tanıtımına günler kala iOS 12 dizaynı ortaya çıktı!

Teknoloji lideri Apple’ın iOS 12’yi tanıtacağı WWDC 2018 konferansına çok az bir süre kala yeni işletim sisteminin dizaynı ortaya çıktı.

Apple’ın 4 Haziran’da yapacağı Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC 2018) etkinliğine artık geri sayım yapılmaya başlandı. Şüphesiz bu etkinliği herkes yeni işletim sistemi için bekliyor.

Dizayn görsellerine bakıldığında kilit ekranıyla ilgili yeni gelişmeler gözümüzü alıyor.

iOS 12’de Apple karşımıza baya bir yepyeni özellikleriyle çıkacak.

Apple’ın etkinliğe kadar duyurmadığı yenilikleri ve güncelllemeleri yaptığı tahminlerle duyuran ve kendisinden ses ettiren MacRumors’ta yer alan habere göre, iOS 12 ile iPhone’lar NFC bağlantısı ile kapıların kilidini de açabilecek.

Aynı haberin devamında, kilit açma özelliğinin Apple Watch’lara da eklenmesi için şirketin yoğun şekilde çalıştığı öğrenildi.

Bu sistem için HID Global ile ortak yapılan kapıların kullanılması gerektiği gelen diğer bilgiler arasında.

Apple, iOS 12 ile beraber bir iPhone modeli için daha güncellemeleri sonlandıracak! Şirket bu konuyla ilgili açıklama yapmazken bu modeli tahmin etmek pekte zor olmuyor.

  • Güncelleme alacak telefonların listesi: iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6S Plus, iPhone 6S.

Araştırmalarımız sonucu öğrendiğimiz bilgilere göre Apple desteğinin iPhone 5S’lerde çok kısa bir zaman sonra biteceği düşünülüyor.

Şirket, yeni işlemci ile birlikte model sahiplerine mükemmel bir kilit ekranı imkanı yaşatacak. iOS 10’dan beridir istenen karanlık mod özelliği bu sürüm ile gelecek!

 

Tanıtımına günler kala iOS 12 dizaynı ortaya çıktı!
5 (100%) 1 oy
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Yazılım