Bizimle iletişime geçin

Temel Karamollaoğlu’ndan PUBG Ve Fortnite açıklaması!

Oyun

Temel Karamollaoğlu’ndan PUBG Ve Fortnite açıklaması!

Temel Karamollaoğlu’ndan PUBG Ve Fortnite vaatleri geldi. Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, gençlere Fortnite ve PUBG vaadinde bulundu.

Temel Karamollaoğlu’ndan PUBG Ve Fortnite vaatlerine yer verilmesi gençleri hem sevindirdi hemde şaşırttı. Geçen haftalarda Cumhurbaşkanı adaylarından Muharrem İnce ülkedeki internetin nasıl daha iyi seviyede olabileceğini ve oyunlardaki ping sorununu nasıl çözüleceğini açıklamıştı. Az bir vakit kalmışken seçim çalışmalarını hızlandıran siyasi liderler, birbirinden tuhaf vaatlerde bulunmaya da devam ediyor. Seçime az bir süre kala gençleri düşündüklerini belli etmeye çalışan liderler, oyun evresinden de bu vaatlere devam ediyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, geçen günlerde PUBG ve Fortnite oyunundan bahsederek şaşırttı diyebiliriz.

Gençlere seslenen Karamollaoğlu, “Bilgisayarınız PUBG kaldırmıyor diye Fortnite oyununa muhtaç olmayacağınız günler için…” ifadesinde bulunan Temel Karamollaoğlu’nun danışmanları Fortnite oyunu yerine PUBG oyununu tercih ettiğinin kanıtı desek yalan olmaz heralde. Diğer bir taraftan “Ben çiftçinin aylarca günlerce hatta haftakarca çalıştığı alın terinin karşılığı olan ürünün devlet tarafından desteklenmediğini söyleyeyim, sizler saatlerinizi verip hazırladığınız eSpor turnuvalarına devletin hiç ama hiç destek vermediğini anlayın.” açıklamalarında bulundu.

Karamollaoğlu yaptığı açıklamaların devamında ise, CS:GO’daki kasa açma fiyatlarının yüksek olmasından da söylenirken, bu olaydan da oldukça şikayetçi olduğunu ifade etti. 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri milletimiz tarafından merakla takip ediliyorken, seçime sayılı bir zamanın kalması ile liderlerde son vaatlerini duyurmaya devam ediyorlar.

Temel Karamollaoğlu’ndan PUBG Ve Fortnite açıklaması!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Oyun