Bizimle iletişime geçin

ThinkPad P52 128GB ram ile geliyor!

Donanım

ThinkPad P52 128GB ram ile geliyor!

128GB RAM ile üstünden gelemeyeceğiniz bir şey yok. Bugün Lenovo, bu büyük miktardaki bellekle birlikte, 4 TB, 15,6 inç ekrana, sekizinci Intel Intel hexacore işlemciye ve Nvidia Quadro P3200 ekran kartına kadar uzanan ThinkPad P52’yi duyurdu.

ThinkPad P52 ayrıca iki Thunderbolt üç bağlantı noktası, HDMI 2.0, mini DisplayPort, üç USB Tip A bağlantı noktası, bir kulaklık girişi ve bir Ethernet bağlantı noktası içerir. Şirket henüz fiyatlandırma yapmadığını duyurdu, ancak muhtemelen Dell’in yeni 128 GB uyumlu iş istasyonu dizüstü bilgisayarlarıyla rekabet etmeye çalışacak.

Dell Precision 7530 ve Precision 7730 ayrıca 4K ekrana ve bir Quadro ve AMD Radeon WX ekran kartıyla uyumluluğa sahip. Fiyatları 1,199 dolardan başlıyor. Tüm bu dizüstü bilgisayarlar, elbette VR özelliğine hazırdır. Her ikisi de, Samsung’un en yeni bellek modülleri sayesinde dizüstü bilgisayar üreticilerinin tüm gücü tüketmeden kapasiteyi ve hızı artırmalarına olanak tanıyor. 16GB RAM’de çıkan dizüstü bilgisayarların günleri, en azından standart tüketici cihazlarına geldiğinde, bir sona yaklaşıyor olabilir.

ThinkPad P52 128GB ram ile geliyor!
Değerlendir
Okumaya devam et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım