Bizimle iletişime geçin

TP-Link harika cep yönlendiricisini çıkardı!

Donanım

TP-Link harika cep yönlendiricisini çıkardı!

TP-Link, özellikle sık sık başka yerleri gezenler, yurt pansiyon gibi yerlerde kalan öğrenciler için efsane bir ağ çözümü olan TL-WR902AC’yi satışa çıkardı!

Avuç içi kadar büyüklükte olan küçücük boyutu ile ürünü kolay bir şekilde her yerde yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Ürün birden fazla işlev görevi görüyor. Bu sayede kolayca taşınabilen tek bir cihaz ile ağ konusundaki pek çok gereksinimi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yeni nesil kablosuz ağ standardı olan 802.11 AC destek taşıyan kutu sayesinde, WiFi’nizi yüksek hızda kullanmanız sağlanıyor.

Yeni model, bilinen klasik yönlendiriciler gibi ağı birden fazla cihaza dağıtmak için kullanılabiliyor. AC ve çift bant özelliği sayesinde çok hızlı bir WiFi ağı ortaya çıkaran kutu, 733 Mbps kablosuz hıza kadar çıkabiliyor. Yukarıda bu cihaz birden çok işleve sahip demiştik. Yönlendirici, Hotspot, menzil genişletici, alıcı ya da erişim noktası özellikleri ile gezi tutkunlarının vazgeçilmez cihazı olma yolunda diyebiliriz.

Cep Router artık çok daha hızlı

Örnek verelim. Yurt dışında ya da yurt içinde bir yere iş ya da gezmek için gittiniz. Kablosuz ağ oluştururken kutuyu yönlendirici olarak kullanabiliyorsunuz veya USB girişine 3G/4G USB modem aparatı takıpta kullanabiliyorsunuz. Bu sayede oluşturduğunuz WiFi ağına birden fazla cihazı bağlayabilirsiniz. Öğrenci evlerinde ya da seyahatlerde tek bir SIM kartı ile birçok cihazı internete bağlayabilirsiniz.  Hotspot özelliğiyle birlikte kamuya açık alanlarda WISP erişim noktasına bu kutuyu bağlayarak kendinize özel ağınızı oluşturmanız sağlanıyor.

Cihaz küçük olabilir ama işlevi büyük! Kutuyu isterseniz güç kaynağı olarak kullanabilirsiniz. USB girişi ile isterseniz dosya paylaşımı isterseniz şarj özelliği de taşıyor. 5V/2A seviyesine kadar cihazlarını bu kutu ile kolayca ve hızlıca şarj edebilirsiniz.

TP-Link’in yeni ‘cep router’ın satış fiyatı KDV dahil 239 TL. Bizce değer, ya sizce? 🙂

 

TP-Link harika cep yönlendiricisini çıkardı!
5 (100%) 1 oy
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Donanım