Bizimle iletişime geçin

Turkcell’den tavla severlere müjde!

Mobil

Turkcell’den tavla severlere müjde!

Turkcell’den tavla severlere müjde olacak bir uygulama geliştirerek, Tavla GO adını verdiği uygulamayı kullanıcılarıyla buluşturdu.

Turkcell’den tavla severlere özel çıkardığı uygulama gündeme düştü. Belki de dünya genelinde en çok tavla oynayan toplum olarak biz Türkler, boş vakitlerimiizin büyük bir çoğunu cepten tavla oynayarak geçiriyoruzdur. Türkiye’de dijitalleşmenin en büyük öncüsü olan Turkcell, tavla severleri sevindirecek bir uygulama geliştirerek, dijital oyun dünyasındaki girişimlerine bir yeniliğini daha ekledi. Türkiye’nin en sevilen oyunlarından biri tavlayı “Tavla GO” ismiyle uygulama dünyasında severleriyle buluştu.

Kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunan “Tavla GO” ile insanlar ister tüm dünyadan oyun severlerle, isterlerse arkadaşları ile karşılıklı oynayabilme şansına sahip. Tavla turnuvaları ve liderlik köşesi ile rekabet ortamı oluşturan oyunda, oyuncular emoji ve tavla jargonuyla güçlendirilmiş chat özelliği sayesinde rakipler ile yazışarak sohbet etmenizi sağlıyor ve rekabeti kızıştırıyor.

Bu ücretsiz olan uygulamayı  App Store ya da Google Play‘den indirebilip oyunun keyfine varabilirsiniz. İyi şanslar! 🙂

Turkcell’den tavla severlere müjde!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil