Bizimle iletişime geçin

Ünlü çiftin ayrılık videosu 20 milyon izlendi!

İnternet

Ünlü çiftin ayrılık videosu 20 milyon izlendi!

Çektikleri videolarla önemli bir kitleye ulaşan Youtuber Liza Koshy ve David Dobrik’in ayrılık videosu 20 milyonu geçit bir görüntülenme aldı. Peki kim bunlar, neden ayrıldılar, hangi video dediğini duyar gibiyiz. Detaylar içeriğimizde…

22 yaşındaki YouTuber Liza Koshy, alınabilecek rastgele eşyalar hakkında çeşitli bilgiler veren kanalı ile YouTube’un tanınmış ve sevilen isimlerinden biri. 20 milyonluk videonun diğer başrolündeki ismi 21 yaşındaki David Dobrik. David kendi kanalın Sevgili oldukları bilinen ve toplamda 21 milyon aboneye ulaşan ikilinin yayınladığı ayrılık videosu en çok izlenenler arasında girdi.

Milyonlarca hayrana sahip olan bu ikili, yükledikleri videoda yaklaşık 6 ay önce ayrıldıklarını ama o günden bu yana arkadaşlıklarını sürdürdüklerini açıkladı. Bu altı aylık sürede beraber video çekmeye devam eden David ve Liza, yükledikleri bu video ile abonelerini üzdü.

İşlerinden sebep çok yoğun oldukları için birbirlerine zaman ayıramadıkları için ayrılma kararı aldıklarını söyleyen Liza ve David, bir üstte paylaşmış olduğumuz video ile birlikte ayrılık kararlarını en ince ayrıntısına kadar anlattılar. Liza’nın pek çok anında ağladığını görebilirsiniz.

Ünlü çiftin ayrılık videosu 20 milyon izlendi!
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet