Bizimle iletişime geçin

Ünlü market zincirinde 3D alışveriş hazır!

Yazılım

Ünlü market zincirinde 3D alışveriş hazır!

Ünlü market zincirinde 3D alışveriş yapılabilecek. Walmart Çarşamba günü geç saatlerde, müşterilerinin evlerine göz atıp öğelerini seçmelerine yardımcı olacak 3 boyutlu sanal bir alışveriş turu tanıttığını söyledi.

Ünlü market zincirinde 3D alışveriş yapılabilecek… Bu yeni proje, müşterilerin Walmart’ın özel etiketlerinin yanı sıra ulusal markalardan yaklaşık 70 ürün sergileyen müze bir daireden sanal bir alışveriş turuna çıkmalarını sağlayacak. Ünlü market zincirinde 3D alışveriş hazır! http://btekno.com/unlu-market-zincirinde-3d-alisveris-donemi/ – Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. Teknoloji Haberleri

Temmuz ayından başlayarak şirket, müşterilerin dairelerine ve evlerine tam bir görünüm sağlayacak bir ürün grubunu bir sepete eklemesine izin vereceğini belirtti.

Duyuru, perakendecilerin mağaza içi ve çevrimiçi müşteri deneyimini geliştirmek için teknolojik ilerlemeler peşinde oldukları bir zamanda ortaya çıkıyor.

Perakende devi, e-ticaret işini büyütmek için milyarlarca dolar para harcıyor ve geçtiğimiz günlerde alışveriş için lojistik şirketleri ile ortaklıklar kuruyor.

Şirketin teknoloji inkübatörü olan Store No 8, şubat ayında Spatialand’ın sanal mağaza satış mağazasını satın alarak mağaza ve web siteleri için VR ürünleri üretmesini sağladı.

Sizce bu işin sonu nereye gidiyor? İnsanlar sokaklara, marketlere, AVM’lere gitmek yerine evlerinde bu hayatı sürüp teknolojiyle her şeyi halletmesi nasıl bir durum? Teknolojinin almamız gereken meyveleri bu mu? Yorumlarınızı bekliyoruz, fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın! Teknoloji ile kalın ama çokta abartmamak lazım! 🙂

Kaynak: Nypost

Ünlü market zincirinde 3D alışveriş hazır!
Değerlendir
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Yazılım