Bizimle iletişime geçin

WhatsApp’a yeni özellik: Görüntülü Grup Araması

İnternet

WhatsApp’a yeni özellik: Görüntülü Grup Araması

Görüntülü grup araması geldi hanım! WhatsApp kullananlar tarafından heyecanla beklenen görüntülü grup araması yeniliği test sürecinden sonra tüm kullanıcılara geldi. Grup araması sayesinde 4 kişi ile beraber görüşme yapılabilecek.

Görüntülü grup araması ile WhatsApp artık yeni döneme giriyor. Bu özelliği ilk olarak bazı kişilere sunup test aşamasına taşıyan WhatsApp bu özelliği artık tüm kullanıcılarına sundu. WhatsApp bu özelliğinin tüm kullanıcılarına açtığı ancak yoğun kullanımdan sebep gelmesinin 2-3 günü bulabileceğini söyledi. Birçok farklı ülkeden WhatsApp kullananlar, yeni özelliğe eriştiklerini sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gösterdiler.

iOS, Android ve Windows akıllı cihazları için gelecek olan görüntülü grup aramasından yararlanmak için öncelikle WhatsApp’ı güncellemeniz gerekli. Ardından başka biriyle görüntülü arama gerçekleştirirken sağ üst köşedeki “Katılımcı Ekle” butonuna basmanız ve katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı listeden işaretleyip bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Mesajlaşma devi, yeni özelliğini sadece şuanlık 4 kişiyle sınırlamış. Davet ettiğiniz tüm katılımcıların onayını almanız halinde ekran dörde bölünüyor ve her birinde ayrı bir kullanıcı görüntüleniyor.

WhatsApp’a yeni özellik: Görüntülü Grup Araması
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: İnternet