Bizimle iletişime geçin

Yalnızca Meksika’da yayınlanan Instagram Lite, ülkemizde nasıl yüklenir?

Mobil

Yalnızca Meksika’da yayınlanan Instagram Lite, ülkemizde nasıl yüklenir?

Yalnızca Meksika’da yayınlanan Instagram Lite’ı cihazınıza nasıl kuracağınızı anlatacağız. Instagram’ın zayıf donanımlı cihazlar için geliştirmiş olduğu Intagram Lite uygulamasını Android cihazlarda Türkiye’den de yüklemek mümkün.

Yalnızca Meksika’da yayınlanan Instagram Lite, Türkiye’de de Android açığı sayesinde kullanılabiliyor. Dünya’nın en büyük görsel içerik paylaşım uygulaması olan Instagram, zayıf donanımlı cihazların da Instagram hizmetlerinden yararlanabilmesi için Instagram Lite’ı hizmete sundu. Problem şu ki Instagram Lite şuan sadece Meksika’dan indirilebilir durumda. Tabi Android işletim sisteminin açığından faydalanmak istemiyorsanız. 🙂

Aşağıda belirttiğimiz adımları uygulayıp Instagram Lite uygulamasını basit bir şekilde cihazınıza kurabilirsiniz. Yapılmış olan testlerde aşağıdaki yöntemin başarı verdiği ve çalıştığı görüldü ancak bir problem yaşamanız durumunda yorum kısmına karşılaştığınız hataları bize bildirebilirsiniz. Bu sayede çıkacak problemleri çözmemiz kolay olacaktır.

  • İlk olarak  buraya tıklayıp dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız üstünden Instagram Lite’ın Play Store sayfasına girin.
  • Adres çubuğundaki ‘hl=en&‘ yazısını silin ve hemen ardından URL’yi yani linki kopyalayınız.
  • Buraya tıklayıpAPKPure web sitesine giriş yapınız. Fare imleciniz ile ‘Products‘ menüsünün üstüne geliniz ve açılan menüden ‘APK Download‘ seçeneğine tıklayınız.
  • Açılmış olan sayfanın ortasında bulunan adres çubuğuna kopyaladığınız linki yapıştırınız ve ‘enter‘a basınız.

  • Artık Instagram Lite APK’sını sorunsuz ve güvenli bir biçimde indirebilirsiniz ve hemen ardından cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Artık bundan sonra size kalan Instagram’ı zayıf donanımınıza rağmen kullanmak… İyi eğlenceler! 🙂

Yalnızca Meksika’da yayınlanan Instagram Lite, ülkemizde nasıl yüklenir?
5 (100%) 1 oy
Yorum yapmak için tıkla

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlası: Mobil